This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Проекти

Е-технології для безпечної утилізації відновної біомаси населених пунктів України

Проект дозволить створити програмний продукт для збирання відновної біомаси  та переробляти її на біогумус, створити безпечні за санітарними правилами умови для проживання населення у  містах України. Ідея полягає у створенні оптимальних маршрутів та економічних інструментів переробки біологічних відходів. (більше…)

Органічні продукти: за і проти

Навколо теми органічні продукти і технології все більше розгоряється дискусій як за так і проти! А чому про це так гостро заговорили  у червні 2019 року? Впевнений, не системне бачення – це шарахання то вліво, то вправо. Зрозуміло що однією з причин у цьому сезоні є масове пошкодження сільськогосподарських культур через дощову погоду і холодну весну.

(більше…)

Вийшов друком збірник матеріалів конференції “Органічне виробництво та продовольча безпека”

До збірника увійшли матеріали доповідей учасників VII Міжнародної науково- практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека». Висвітлено результати наукових досліджень та практичний досвід щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва. (більше…)

Запрошуємо прийняти участь у написанні колективної англомовної монографії!

Шановні науковці, фахівці, практики!

Запрошуємо прийняти участь у написанні монографії англійською мовою, виданої у ЄС (Словакія) на тему: «Геоуправління в органічному сільському господарстві».

Передбачається формування розділів монографії (назва розділів  монографії може бути незначно скорегована): (більше…)

Календар городника

Шановний читачу!

З радістю, добрими думками й справами раді вітати Вас на сторінках «Календар городника». Вже більше 11 років колектив готує цікаву інформацію та поради задля Вашого успіху у не легкій, проте одвічно українській справі – землеробству. Наші предки знали як, хотіли і вміли господарювати.

(більше…)

Селекція волоського горіха на Волині: систематизація результатів

Рівненська філія Української горіхової асоціації проводить науково-практичні роботи із відбору для подачі на сорт кращих форм волоського горіха. Протягом 2017 року  відібрала для щеплення більше 15 місцевих форм. Форми відібрані у 2016 році описані у журналі «Горішник» № 2 та подані для реєстрації на сорт. (більше…)

Лохина, вирощена методом In Vitro та вегетативно

(більше…)

Геоінформаційно-аналітичний портал для органічного виробництва

ОПИС. Проблема органічного виробництва полягає у необхідності більших витрат на початковому (перехідному) періоді та його інформаційному забезпеченні на основі ГІС-технологій як вимоги конкурентноздатного аграрного виробництва. Актуальність проекту полягає у забезпеченні управління аграрним виробництвом на основі геоінформаційно-аналітичних систем, впроваджені перспективних технологій агропромислового комплексу, врахуванні об’єктивних факторів розвитку ринкової економіки та нарощування експортного потенціалу держави, практичному впроваджені  Законів України («Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини», Директив ЄС 889/2008 «Детальні правила щодо органічного виробництва, маркування…»  та інших програм і рішень уряду.

(більше…)

“Організація розвитку органічного виробництва у Рівненській області” (Конкурс соціальних та бізнес проектів від JCIUkraine)

Проблеми, які вирішуються проектом. Розвиток органічного сільського господарства та виробництва продуктів харчування. Стабілізація та покращання якості сільськогосподарських земель. Робочі місця. Розвиток фермерства. Покращання здоров’я населення.  Виробництво органічної сировини та продукції для переробних підприємств.

Опис проекту. Проблему буде вирішено за допомогою проведення таких заходів: системного агрохімічного обґрунтування стану земель для переходу до органічного землекористування для окремих господарств за результатами попередніх обстежень та еколого-економічним обґрунтуванням придатності земель для органічного виробництва; вибору оптимальних варіантів сівозмін і культур під час перехідного періоду та започаткування експериментального виробництва біогумусу з метою зменшення витрат на стабілізацію якості земель й зменшення перехідного строку (більше…)