“ЗІР” та НУВГП активно просувають інновації на українському та міжнародних ринках. Саме 23-24 07. 2019 року на Сlimate Launchpad представили свій “зелений” проект.

Сlimate Launchpad – це міжнародний конкурс, який з 2014 року збирає проривні «зелені» бізнес-ідеї, а також ентузіастів, спроможних їх втілити — від проекту до робочого бізнесу. Мета конкурсу — допомогти таким ідеям швидко перетворитися на динамічні успішні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до навколишнього природного середовища майбутнє.
Наша команда представила проект “Е-технології з утилізації відновної біомаси в містах України” Сутність проекту в комплексі послуг, що системно реалізують важливу проблему – моніторинг, збір, оптимальна логістика, спеціальні (під замовлення) способи переробки відновної біомаси на біогумус та в подальшому на рідкі добрива або ґрунтосуміші. Технологія запатентована та вже на цьому етапі проведені низка лабораторних досліджень якості біогумусу та польові дослідження на овочах.
Відбувся перший етап – це розробка і представлення для міжнародних експертів у Києві. Попереду ще багато роботи і боротьби за право представити Україну у світі. Що ж, нам ще престижно і не вперше!