Петро Скрипчук  прийняв участь у роботі Круглого столу на тему: «Організація сортування та перероблення відходів у Рівному. Які перспективи?». Громадська ініціатива: “Чисте довкілля – здорове життя: важливість сортування та перероблення відходів як запорука екологічної безпеки”. Захід відбувся в Майстерні Рівного. Вступне слово: Віталій Герман, заступник міського голови міста Рівного.

Петро Скрипчук професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, НУВГП виступив з  доповіддю: «Е-технології переробки відновної біомаси в Рівному».   Доповідач загострив увагу на практичному досвіді та впровадженнях більше як 5 років, які зроблені у ГО «ЗІР». Зокрема: отримано патент та свідоцтва на машини з переробки біомаси, проведені польові дослідження біогумусу з мікрорайону «Ювілейний» ще в далекому 2016 році та низці інших інновацій які доступні на сайті ГО «Зелені ініціативи Рівного» в історичному розрізі.

Також виступили:

Ігор Гопчак – «Про проект Закону України “Про управління відходами”. Аналіз. Які перспективи».

Алла Прищепа – директорка Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, НУВГП. Здоповіддю: «Важливість сортування відходів – запорука екологічної безпеки»;

Olga Bedunkova – професорка, докторка біологічних наук. Кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, НУВГП. З доповіддю: «Приховані ризики складування побутових відходів»;

Гущук І.В., доктор медичних наук, керівник науково-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського здоров’я” НаУ “Острозька академія”, голова Наукової ради Рівненської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги. З доповіддю: «Проблеми поводження з медичними відходами».

Брезицька Д.М., лікар-інфекціоніст, аспірантка ДУ “Інститут громадського здоров’я” ім. О.М. Марзєєва НАМН України”, викладачка кафедри громадського здоров’я НаУ “Острозька академія”. З доповіддю: «Інфекційна загроза при поводженні з медичними відходами».

Юрій Ходаковський – З доповіддю: Громадська ініциатива: “Чисте довкілля – здорове життя: важливість сортування та переробки відходів як запорука екологічної безпеки”. Підведення підсумків.

Модератори: Оля Лірник, Юрій Ходаковський #майструймо_місто_разом