3 жовтня 2019 року у Житомирі відбувся – Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, в рамках якого пройшли: екофорум, круглий стіл та виставка сучасних технологій.

Зокрема, у Житомирському національному агроекологічному університеті пройшов екофорум, у Житомирському державному університеті ім. І.Франка відбудеться круглий стіл «Збереження мовного, культурного та природного середовища транскордонних територій: історія та сучасність», в державному університеті «Житомирська політехніка» – фестиваль технологій, науки та космосу «Space Tech Fest 2019».

Наші представники виступили з доповіддю про перспективи співпраці у рамках роботи 8-го засідання Консультаційної ради співпраці України та Республіки Білорусь. Різні питання  були обговорені від визнання результатів випробовувань в галузі сертифікації до інвестицій у розвиток громад.

Основні теми доповіді голови ГО “ЗІР” Скрипчука П.М.: “Продовження розвитку органічного виробництва, інноваційні технології переробки біомаси та селекція волоського горіха на півночі України та Республіки Білорусь”.

Також  прийняли участь у роботі екофоруму з відвідуванням ботанічного саду ЖНАЕУ. Результати роботи позитивні та мають майбутнє.