Розширення горизонтів співпраці триває.  Так, 19. 07. 2021 року відбулась зустріч із аграріями Республіки Білорусь. На зустрічі обговорено співпрацю між ГО “Зелені ініціативи Рівного” та “Зеленые инициативы Полесья”, зокрема 5 – річна робота як науковців НУВГП (м.Рівне) та Поліського державного університету (м.Пінськ), виконання міжнародного гранту “Формування бізнес-середовища із вирощування органічних ягідних культур у транскордонному регіоні України та Білорусі”, відкриті лекції, робота технопарку “Полесье”, спільні публікації тощо. Окремим блоком роботи зібрання було представлення проекту «Розвиток людського капіталу в агро-органічному секторі економіки».

Заявник проекту – установа «Агенція регіонального розвитку Рівненської області» (м. Рівне). Проект фінансується Міністерством розвитку громад та територій України. Загальними цілями проекту є підвищення обізнаності та соціальної активності населення через створення інформаційного, ділового і освітнього середовища розвитку органічного виробництва в Рівненській області; підвищення інформатизації та діджиталізації навчання для реалізації положень сталого розвитку регіонів й країни в цілому. Проект передбачає проведення 3-х дводенних семінарів, навчання органічному бізнесу молоді тощо. Всім присутнім роздано роздаткові матеріали по проекту та запрошено до участі.

На завершенні семінару було підписано угоду про співпрацю та намічені плани на майбутнє. Домовились розробляти наукові та суспільно значимі проєкти задля просування “зеленої” економіки, писати проєкти, обмінюватись знаннями тощо.