22 жовтня 2020 року професор Скрипчук П.М. прийняв участь і виступив з результатами наукових досліджень за 5 років щодо дослідження волоського горіха на півночі України та республіки Білорусь на V Міжнародній конференції для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Дводенний захід включав  виступи практиків й експертів ринку, науковців, виробників саджанців, техніки і технологій, а також насичений практичним досвідом в бізнес-турі. Тематика охопила всі етапи бізнесу на фруктах – від закладки саду – до переробки й  маркетингу.

Учасники конференції це підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та горіхівництві.

Наш партнер – компанія «ПрофПолив», керівник Вадим Бойко презентував нові технології у бізнесі із зрошення у садівництві.  Наш партнер  керівник компанії GP-Group Еміль Винницький на демо-дні в черговий раз підтверджує думку, що заморожування фруктів – перспективна справа, оскільки це не лише оптимальний спосіб подовжити їхнє товарне життя, задовольнити потреби споживачів і технологічних ланцюжків у виробництві кінцевого продукту. Недавно компанію GP-Group сертифіковано за ISO 22000. У планах наших партнерів інновації через якісні послуги та продукцію. А саме: екологічна чиста, безпечна для споживання заморожена продукція та її реалізація на внутрішніх та експортних ринках.