Зміни у садівництві України відбуваються просто надзвичайно великими темпами. Нікого з садівників не здивуєш лохиною, жимолостю, кавунами, інжирним персиком, червоною м’якоттю груші чи яблука вже на півночі України.

На традиційних днях поля раніше пізнавали інформацію переважно про зернові чи технічні культури. Натепер, це вже спеціалізовані дні поля в окремих господарствах приурочені до 1- 2 культур.  Ось і 02.08.2019 р. року господарство “Сад весни” організувало день персика. Саме персика на манжурській підщепі у саду якому всього 2 роки, а врожай прекрасний.
Власники саду проживають у с. Ковбань Горохівського району Волинської області. Ранні персики вже зібрані.  На 02.08. залишились пізні сорти. Дегустація – одна із переваг днів поля. Що ж, було смачно та корисно, адже господарі дотримуються органічних технологій.
В знак подальшої співпраці від гостей з Рівного подаровано щеплений волоський горіх. Нехай росте та радує плодами та доброю згадкою про спільну справу – органічне садівництво!