Навколо теми органічні продукти і технології все більше розгоряється дискусій як за так і проти! А чому про це так гостро заговорили  у червні 2019 року? Впевнений, не системне бачення – це шарахання то вліво, то вправо. Зрозуміло що однією з причин у цьому сезоні є масове пошкодження сільськогосподарських культур через дощову погоду і холодну весну.

Проте сутність лише одна – «світом правлять гроші». І останні слова як компаній виробників засобів захисту рослин так і окремих фермерів – ми вже не можемо без засобів захисту та стимуляторів росту та інших способів отримання бажаних врожаїв за будь-яку ціну. Пряма відповідь в цій ситуації наступна. Людина у своїй переважній біологічній більшості це  «лінива істота». А відтак, менше працювати, означає – покропити. І такий ланцюжок вважаю вже закрився за колом руху процесів у сільськогосподарському виробництві. До того ж вже не перший рік накладаються мутації не бажаних процесів і шкідників. Очевидно, що черги до купівлі засобів захисту рослин, тварин, … людей (тільки в аптеці) – зростатимуть.

Кожен ладен вибирати свій шлях широкий у цьому світі. Але здоровими хочуть бути усі. Здоров’я – це активна життєва позиція, природний ритм і стиль життя, життя з природою і не всупереч її процесам, задля гармонії і співіснування людини і навколишнього природного середовища.  Висловлювання «без хімії не обійтись» має право на життя, але для тих хто цього бажає. Інші ж люди мають мати право вибору, в тому числі, вирощувати самому, купувати на цивілізованому ринку, продавати тощо органічну або екологічну (з певним використанням препаратів і процесів) продукцію.

Передусім згідно законодавства України такі продукти мають повне право на вільний обіг на ринку. Коротко кажучи, класичні передумови виробництва органічної продукції такі: сертифікація землі й насіннєвого матеріалу, пізніше виробничого й логістичного процесів. Тобто впевненість, що виробник пройшов процедуру сертифікації в акредитованому органі із сертифікації. Наразі підзаконних актів у нас не достатньо тому, як це не дивно, ми використовуємо директиви ЄС щодо органічного виробництва. Перевагою такої ситуації є  те, що за таких обставин продукція відповідає органічним стандартам, в тому числі і ЄС (тобто міжнародним нормам). Про це свідчить спеціальний логотип (для ЄС це так званий «євролисток»). І відома вимога про склад продукту – 95% інгредієнтів мають бути органічними. Еволюція і позитивне відношення до «органіки» керівництва Мінагрополітики в останні роки призвело до легітимності маркування органічних продуктів в Україні власним логотипом.

Позитивним для суспільства та навколишнього природного середовища в органічному виробництві є екологічно відповідальна система вирощування та переробки харчових продуктів, яка направлена на збереження біорізномаїття, застосування стандартів належного утримання тварин та методів виробництва. При цьому максимально використовуються речовин та процеси природного походження.  Органічна  продукція підтверджується сертифікатом, виданим акредитованим компетентним сертифікаційним органом. В якості інформації для споживача на упаковку наноситься відповідне маркування згідно зі стандартами та інформація про орган, що сертифікує. Як правило органічні продукти не повинні містити: штучних засобів боротьби із шкідниками, пестицидів, гербіцидів, гормонів, антибіотиків, та цілого комплексу Е- шок (штучного погодження).

Серед головних виділимо п’ять причин, чому варто вибирати органічні продукти харчування.

Причина 1. Органічний = без хімікатів.

Природне бажання вживати продукти, отримані максимально вирощені за природними технологіями. Спрацьовує інформація, щодо використання синтетичних пестицидів турбує споживачів через їх асоціації з невідомими наслідками для здоров’я. За відсутності адекватної на сьогодні лабораторної бази із виявлення причин захворювань та медичної статистики про причини захворювань і смертності, очевидно, що правила органічного (екологічного, натурального) вирощування культур виключають всі – відповідно або деякі потенційні небезпеки, пов’язані з впливом різних синтетичних речовин (переважно не сприятливих для довкілля і людини). Найбільш вдалими  будуть довготермінові дослідження на групах ентузіастів, які підписали відповідні договори про вивчення впливу не бажаних речовин на їх здоров’я. Наприклад, органічні продукти вивчалися і порівнювалися зі звичайною їжею на предмет наявності залишків пестицидів, після чого був описаний ряд негативних ефектів за даним показником. Для прикладу дослідження показали, що вплив пестицидів на організм може спровокувати порушення в репродуктивній системі і навіть викликати чоловіче безпліддя. Органічні продукти не містять залишків боротьби із шкідниками і стимуляторів росту як рослин так і тварин (нові речовини і не з’ясоване їх поводження у різних середовищах може стати причиною неврологічних відхилень при розвитку дитини). Все це говорить про те, що крім підтримки здоров’я, спосіб виробництва органічних продуктів дозволяє уникати впливу небажаних речовин для організму людини, поряд із створенням синергетичних ефектів для навколишнього природного середовища (само підтримуючі біоценози, комахи і шкідники, птахи і трофічні ланцюги живлення тощо).

Причина 2. Органічний = здоровий.

Головна причина вибору вибору органічних продуктів – це турбота про власне здоров’я а інколи й – життя! Існує поширена думка, що такі продукти є більш поживними. Хоча дослідження прямо не говорять про те, що всі органічні продукти кращі за звичайні. Найпростіші це наші органолептичні можливості і найбільше смак. Смак і запах це очевидні і важливі можливості у нашому організмі. Для прикладу, в італійському органічному молоці та сирі моцарелла вміст корисних речовин, таких як альфа-лінолева кислота, вітамін Е і бета-каротин, вище ніж в неорганічному продукту. Докази наведені у  результатах досліджень в Данії показують, що 7 з 10 зразків органічного молока мають більш високі рівні вітаміну Е і бета-каротину а частка поліненасичених і мононенасичених жирних кислот в тому ж продукті більше. Теж стосується і рослинницької продукції, наприклад, органічні й екологічно чисті овочі містять більше вітаміну С, а їх показники кількості нітратів набагато нижче.

Ще один факт який не піднімається на багатьох дискусійних майданчиках це – еволюція організму людини супроводжувалась споживанням здебільшого природних продуктів. Правила здорового харчування підказують, що травлення у шлунку проходить найкраще за умови споживання 2-4  видів їжі за один її прийом.  А тому перевернімо сучасні упаковки та почитаємо, що там написано! Міркую, що коментарі зайві.

Причина 3. Органічний = якісний

Довести такі думки можливо лише через проведення аналітичних досліджень. Відомо, що лабораторні дослідження нових речовин та результатів їх використання у сучасному світі стає все дорожче, а інколи і не має можливості! Не встигають розробляти засоби вимірювальної техніки за виробництвом засобів хімізації й інтенсифікації у сільськогосподарському виробництві та виробництві інгредієнтів для продовольства. Здебільшого публікації вчених доводять, що в органічних продуктах рослинництва виявлений високий рівень поживних речовин, в той час як звичайні рослини містять менше нутрієнтів і більше води.

Прикладом може бути готування домашнього курячого бульйону із півня, що виріс у вільних умовах вигулу та із курятини вирощеної у заводських умовах. При всіх однакових інгредієнтах у нашому бульйоні смак і бажання їсти буде різним. Хто не пробував і заперечує, проведіть цей обідній дослід. І як кажуть смакуйте на здоров’я!

Причина 4. Органічний = безпечний

Сутність цього твердження в тому, що не використання небезпечних речовин зменшує ризик появи не бажаних процесів, хвороб, наслідків як людини так і для навколишнього природного середовища. Приклад, поява губчастої енцефалопатії (коров’ячого сказу) і ящура у великої рогатої худоби, що трапився в Європі кілька років тому. Ці події пов’язані з методом отримання тваринницької продукції, при якому худобу годують борошном із залишків м’яса і кісток інших тварин. Фактично, у випадку коров’ячого сказу, у людей, що вживають заражене м’ясо, є ризик розвитку смертельних хвороб. При органічному тваринницті такі добавки є не припустими для годівлі тварин. За умов органічного виробництва тварини, птиця вільно перебуває на природних територіях і цим зменшує ризики захворювання при явищі «скупчення». До того ж ефект вибору рослин має теж не останнє значення. Рослини це корм і ліки одночасно!

А що ж у рослинництві? Використання менше або й не використання мінеральних добрив, що містять кадмій. Його використання призводить до накопичення в організмі й призводить до серцевих хвороб.

Причина  5. Органічний = смачний

А що ж таке смак? Дякувати біологічній істоті – людині – він і однаковий і різниться вподобаннями. Лише прості досліди із дегустації, органолептичного аналізу та підсилені висновками аналітичних лабораторій, впевнений, нададуть вірний вибір на ринку. За таких умов покупця може «збити» з вірного вибору інша можливість людини – зір. Як кажуть «бачили очі, що купували». Наше бажання купувати більші ягоди, більші груші, бордові й великі черешні тощо – ось прояв природи і психології людини.

Доказів й рецептів є доволі багато. Головне зрозуміти прості істини, які бачиш, в які повіриш, які є природними і від природи!

Простий приклад, надаємо фото плодів і загального стану японської кущовидної вишні. Така культура вже давно є у наших садах. Перший зразок  вишні вирощеної у парковій зоні (Рівне, фото 1), другий зразок із саду де є переважно традиційний набір садових і овочевих культур (фото 2). Другий зразок вишні не оброблявся засобами захисту 3 роки поспіль, а тому хвороби та інфекції прогресують на всі 100. Висновок простий – технології і агротехніка чи не єдиний спосіб просування органіки у промислових умовах. І технології НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ – це аксіома успіху!