ГО «ЗІР» та Навчально-науковий інститут економіки й менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування організували круглий стіл з бізнесом на тему «Фундуки з України та Італії: бізнес та європейські технології».

В роботі семінару взяли участь директор ННІЕМ Ковшун Н.Е., професор кафедри менеджменту Скрипчук П.М., Серджіо Мартіно представник VIVAIO MARTINO, Італія, селекціонер Рейнський Ю.В., керівник ФГ «Біо Тріо» Пакуш М.Є., журнал «Садівництво і Виноградарство/Горішник. Технології та Інновації» та бізнес із Житомирської, Волинської та Рівненської областей.

Головною метою  круглого столу було показати, що вузи мають стати хабами для інноваційного розвитку й кластеризації. Перші кроки зроблено: виступи фахівців які мають горіховий бізнес, пропозиції міжнародної співпраці як для бізнесу так і можливість для ГО «ЗІР» і НУВГП організовувати та проводити консультації, участь журналістів як джерела розповсюдження інформації й створення іміджу організацій.

Під час круглого столу були представлені зразки щеплених волоського горіха районованого сорту для зони Полісся і Лісостепу «Сойка» (автори Скрипчук П.М. та Пакуш М.Є.), результати селекційної роботи волоського горіха та фундука Рівненської області. У круглому столі виступили: Серджіо Мартіно представник VIVAIO MARTINO, Сергій Новосад (Волинська філія УГА), Рейнський Ю. В. та професор Скрипчук П.М. із результатами бізнесової та селекційної роботи волоського горіха та органічних технологій у рамках роботи Регіонального консультаційно-освітнього центру органічного виробництва НУВГП.

Ділова зустріч  продовжилась у польових умовах де наочно представлено результати  селекційної роботи більше 17 років з вирощування фундука селекціонером – Рейнський Ю.В.  Надалі співпраця продовжиться із створення банку генетичної інформації українських сортів в Італії. Отже, результат є і він позитивний.