Магістри  кафедри менеджменту відвідали висотехнологічні підприємства Рівненської області: ТОВ “ОДЕК” та МП ТзОВ “ОЛІСМА”.

Студентам продемонстрували весь цикл виробництва та особливості роботи підприємств. Особливо вражаючими були режими роботи у цехах, коли екскурсантам приходилось “втікати” від швидкісних електрокар. Екскурсію провів заступник директора ТОВ “ОДЕК” Бялковський Олександр Сталіславович. Технології та об’єми продукції, що вироблялися у режимі реального часу (від дерева віком до 50 років за 1- 2 хвилини не лишалось нічого, все воно було перероблено на лист тонкої фанери за технологічним процесом) приємно дивували студентів.

З пошаною до магістів кафедри менеджменту поставився та особисто провів екскурсію директор  МП ТзОВ “ОЛІСМА” Плахтина Ярослав Миколайович (наш випускник та учень Нетепчука В.В.). Студенти задавати багато запитань та особливо із забезпечення якості продукції й лісової сертифікації. Екскурсія та дозвілля  магістрів пройшло цікаво, корисно та на жаль швидко.
З культурної програми запамяталась уха та смажена картопля приготовлена куратором студентів – професором Скрипчуком П.М.