Професор кафедри менеджменту Скрипчук Петро виступив з презентацією більше 5 кейсів з тематики екологічної економіки, переробки відходів, е-калькулятора, органічного виробництва, екологічного аудиту громад на семінарі “Інтеграція університетів у європейські інноваційні мережі у сфері цифрових технологій”. Учасники семінару: Таранов Ігор, Генеральний директор директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України, Гоар Габрелян, член проєктного офісу Міністерства цифрової трансформації України, Ночвай Володимир, Завідувач лабораторії відкритих інновацій Київського академічного університету, с.н.с. ІПММС НАН України, експерт ГС “Центр розвитку інновацій” та EU4Digital, Харитонов Юрій, Керівник навчально-наукового центру морської інфраструктури Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та інші експерти.

    Учасниками семінару було обговорено реформування інституційних засад законодавства щодо грантової та інноваційної діяльності вузів, представлено інноваційний досвід ІТ послуг у різних галузях економіки. Продовження продуктивного спілкування намічено на 24. 02. 2022р. (платформа Industry4Ukraine Roman Kravchenko)

Даний семінар організовано Іваном кульчинським і він є одним із серії заходів, які ГО АЄІ (https://aei.org.ua/uk/) спільно з партнерами проводить в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.