ГО “ЗІР” постійно долучається до навчання студентів та популяризує вивчення досвіду інновацій управління на складних техногенних об’єктах. Зокрема нами організовано навчальну поїздку у місто Нетішин з метою ознайомлення основних виробничих процесів Хмельницької атомної електростанції.

ХАЕС відкрита до співпраці організація, яка люб’язно відгукнулася на наше прохання. В екскурсії прийняли участь 18 студентів другого, третього та четвертого курсів кафедри менеджменту НУВГП. Основні навчальні теми:  виробничі процеси та обладнання, пульт управління ХАЕС, технології захисту від аварії та екологічний менеджмент. Особливо було цікаво під час навчання  в інформаційному центрі, 1 і 2 енергоблоках, на ставу охолоджувачі й на навчальному макеті  управління станцією.
Відгуки студентів тільки позитивні – “екскурсія на ХАЕС це цікаво і пізнавально”. Ознайомлення з ситуацією на ХАЕС, візуалізація виробництва в атомній енергетиці допомагає усвідомити значення різних видів енергії – від традиційної до зеленої!