31 березня 2021 року в рамках проведеннят засідання екологічного гуртка «Джерело» на тему  «Поводження з твердими побутовими відходами», у якому взяли участь здобувачі освіти Рівненського аграрного коледжу, які не стоять осторонь проблеми забруднення довкілля нашого краю.  

Засідання проходило у формі онлайн-зустрічі на якій були присутні спеціалісти Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації та доктор економічних наук, професор НУВГП Скрипчук Петро Михайлович, голова президії Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи Берташ Борис  Миколайович та  викладачі коледжу. Тема засідання – проблема поводження з твердими побутовими відходами, з метою зменшення забруднення довкілля та відвернення глобального потепління.

Ірина Худоба, яка ознайомила учасників події із заходами поводження з відходами збирання, зберігання та утилізації, станом твердих побутових відходів на Рівненщині та проблемами переробки.

Скрипчук Петро Михайлович у своїй доповіді «Переробка відновної біомаси на гумус» презентував власний проект утилізації листя та виготовлення біогумусу, який є цінним добривом для рослин. Крім того вказав на проблемами впровадження проекту в Україні. Надіємось на співпрацю.