Організатор Всеукраїнського горіхового форуму 2021 – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів “Горішник”, “Ягідник”, “Напої. Технології та Інновації”.

У програмі було проведено:  дискусійну панель з участю провідних горіхівників України, презентовано доповіді науковців провідних українських та закордонних інституцій, проведені виступи представників горіхових розсадників та презентовано новітні технології ведення горіхівництва, виступи компаній про сучасні технології переробки горіхів. На форумі презентовано проект «Розвиток людського капіталу в агро-органічному секторі економіки», який передбачає, що ефективне органічне нішеве виробництво стане доступним підприємцям, дозволить започаткувати нові види економічної діяльності (органічне горіхівництво), збільшити додану вартість, диверсифікувати продукцію і ринки продажів, знизити ризики входження в органічне нішеве виробництво у результаті проведених навчань тощо. Проект, загальною вартістю близько 5 млн.грн, фінансується Міністерством розвитку громад та територій України та має на меті популяризацію органічного землеробства в Рівненській області.
3 вересня відбувся бізнестур у – ТОВ “Горіх Полісся”. Мета форуму – сприяння садівникам, горіхівникам у розвитку горіхового бізнесу, впровадження новітніх технологій, створення доданої вартості і збільшення числа робочих місць, поширення горіхівництва в Україні. Від ГО “ЗІР” виступив Скрипчук П.М. з презентацією досвіду про селекцію низькорослих, швидкоплідних волоських горіхів.