31 серпня 2016 року відбувся день поля з питання вирощування овочів на базі господарств Острожського та Млинівського районів.
Досвідом та практичними здобутками поділились науковці, фермери, обласна та районі адміністрації та їх спеціалізовані відділи агропромислового розвитку. З привітаннями виступили  директор департаменту Рівненської ОДА Переходько Н.І., голова Острожської райдержадміністрації Турович Б.М., голова Спілки фермерів та приватних землевласників Рівнеської області Українець Д.П., професор Скрипчук П.М. Новітні досягнення в галузі овочівництва розповіли голова ФГ “Вілія” Муляр М.Й. та голова ФГ “Влада”. В польових умовах було презентовано вирощування: капусти (10 сортів), моркви, перцю, помідор, огірків, картоплі тощо. Цікавим виявився досвід поливу культур краплинним зрошенням овочевих культур (фото). Професор Скрипчук розповів про інновації в галузі органічного виробницва.
На спільній дискусії учасники дня поля дійшли згоди про: подальшу співпрацю та консультації науки – виробництва та влади, реалізацію планів із розвитку органічного виробництва та диверсифікації сільськогосподарської продукції.