ВИСЛОВЛЮЄМО подяку нашим колегам за допомогу в організації міжнародної конференції. Дякуємо!
Директору Європейського інституту безперервної освіти, директору Східноєвропейського Агенства розвитку, почесному доктору й професору пану Йозефу Затько; Доктору філософії Дам яну Панасюку Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського, Варшава, Республіка Польша; Христо Крачунову, Республіка Болгарія та іншим організаторам X Міжнародної науково-практичної конференції вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції».

Висловлюю Вам щиру подяку за особистий вклад у розвиток міжнародного співробітництва та можливість організації проведення спільних конференцій, семінарів, видавництво монографій, написання статей для європейського наукового журналу “EUROPSKA VEDA”.
Завдяки Вам фонд бібліотеки Національного університету водного господарства та природокористування поповнився навчально-методичними та науковими виданнями країн Європейського Союзу, монографіями виданими у ЄС нашими науковцями.
Ми високо цінуємо і допомогу, яку Ви нам надаєте а колектив Національного університету водного господарства та природокористування вдячний Вам за надійні партнерські відносини.